Perfekte julegaven?

Energihuset Sport og Fritid tilbyr alle klubbens medlemmer klubbtilbud på jakke fra Umbro. Perfekt for vinterhalvåret! Les mer om jakken her …

Nesodden IF Fotballs trofaste sponsor, Energihuset Sport og Fritid, tilbyr klubbens medlemmer klubbjakke fra Umbro. Inkludert i prisen får du med logo trykket på jakka, samt teksten «Nesodden IF Fotball» på ryggen. Pris for jakke og trykk er kr 1.099,–

Om Core Paddet Jacket:
Vind og vannavvisende stoff. Vannsøyle 3000 mm. Fleece i lommer og nede bak. Avtagbar hette. To-veis glidelås. Borrelåslukking for ekstra isolasjon. To lommer i front med glidelås. Ribbestrikket krage og rundt håndledd. Praktisk navnelapp. Stramming i livet og på hette. Refleks i alle logoer foran, bak og på hette. Umbroprint inni jakken.

NB – Jakken kan også leveres i junior versjon fra ca 5/1-17. (Str 128-140-152-164)

Bestilling gjøres ved å sende e-post til sporten@e-huset.no.

Legg igjen en kommentar