MOTM = Man of the match
Snitt seier = Prosentandel kamper vunnet
Snitt uavgjort = Prosentandel kamper med uavgjortresultat
Snitt tap = Prosentandel kamper tapt

SpillerKamperMålAssistGule kortRøde kortMOTMSnitt seierSnitt uavgjortSnitt tap
Casper de Capua242530362.5025.0012.50
Mathias Lien Smith2411210162.5025.0012.50
Oscar Halvorsen234701160.8726.0913.04
Vetle Henriksveen2210250459.0927.2713.64
Kim Viken2216610268.1822.739.09
Magnus Braaten211100061.9023.8114.29
Dino Palos210050066.6728.574.76
Sjur A. Sæbjørnsen210441661.9028.579.52
Jakob Kjetilson Bjøndal213110161.9028.579.52
Henrik Lundqvist202341470.0020.0010.00
Esben Lien Smith172001358.8223.5317.65
Asfandeyar Ali Khan161210062.5025.0012.50
Henrik Ottosen150000066.6720.0013.33
Bendik Kilander150000166.6726.676.67
Philip Rustad140110064.2914.2921.43
Elias Edvardsen Fors140020071.4314.2914.29
Joakim Myrvang Lien80000050.0025.0025.00
Saduldin A. al Saloumi62200083.330.0016.67
Sindre K. Andersen50010040.0020.0040.00
Fredrik Aas Røkkum40000050.0025.0025.00
Jonas Moen Rye31010066.6733.330.00
Viktor Mikal Glenne30000066.6733.330.00
Petter Garder20000050.0050.000.00
Kasper Krange Akre1000000.00100.000.00
Martin Moskvil100000100.000.000.00
Markus Karel Færevik1000000.000.00100.00