Nesodden If Fotball i 2019

Nesodden A-lag spiller denne sesongen i 4. divisjon, avdeling 01. Årets trenerteam består av Ruben Tollefsen og Truls Karoliussen. Med seg har de lagledere Vidar Syvertsen og Torgeir Rundsveen. Stallen denne sesongen består av tilnærmet bare Nesodden-gutter, med få unntak. I mars fikk fotballgruppen også en ny styreleder, Pål Breen.

A-laget 2019

Stallen

A-laget 2019

Trenere og lagledere

MENN SENIOR A-LAG

Terminliste 2019

DatoHjemTid/ResultaterBorteLigaArtikkel
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Kretsmesterskap
Kretsmesterskap
Tabell

4. divisjon

PosKlubbKVUT+-+/-P
122155252292350
222154363313249
322116559411839
4228773941-231
5228593737029
6228593739-229
7228594654-829
8227694848027
92266104154-1324
102255125057-720
112254134049-919
122246123870-3218
A-laget 2019

Komplett spillerstatistikk

SpillerKamperMålAssistGule kortRøde kortMOTMSnitt seierSnitt uavgjortSnitt tap
Casper de Capua232430365.2226.098.70
Mathias Lien Smith2311210165.2226.098.70
Oscar Halvorsen224700163.6427.279.09
Dino Palos210050066.6728.574.76
Vetle Henriksveen2110250461.9028.579.52
Kim Viken2115610271.4323.814.76
Magnus Braaten201100065.0025.0010.00
Sjur A. Sæbjørnsen200441665.0030.005.00
Jakob Kjetilson Bjøndal203110165.0030.005.00
Henrik Lundqvist192341473.6821.055.26
Esben Lien Smith162001362.5025.0012.50
Asfandeyar Ali Khan150210066.6726.676.67
Henrik Ottosen150000066.6720.0013.33
Bendik Kilander140000171.4328.570.00
Philip Rustad130110069.2315.3815.38
Elias Edvardsen Fors130020076.9215.387.69
Joakim Myrvang Lien80000050.0025.0025.00
Saduldin A. al Saloumi62200083.330.0016.67
Sindre K. Andersen50010040.0020.0040.00
Fredrik Aas Røkkum30000066.6733.330.00
Jonas Moen Rye31010066.6733.330.00
Viktor Mikal Glenne30000066.6733.330.00
Petter Garder20000050.0050.000.00
Kasper Krange Akre1000000.00100.000.00
Martin Moskvil100000100.000.000.00
Markus Karel Færevik1000000.000.00100.00