Nesodden If Fotball i 2019

Nesodden A-lag spiller denne sesongen i 4. divisjon, avdeling 01. Årets trenerteam består av Ruben Tollefsen og Truls Karoliussen. Med seg har de lagledere Vidar Syvertsen og Torgeir Rundsveen. Stallen denne sesongen består av tilnærmet bare Nesodden-gutter, med få unntak. I mars fikk fotballgruppen også en ny styreleder, Pål Breen.

A-laget 2019

Stallen

A-laget 2019

Trenere og lagledere

MENN SENIOR A-LAG

Terminliste 2019

DatoHjemTid/ResultaterBorteLigaArtikkel
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Serien MSA
Kretsmesterskap
Kretsmesterskap
Tabell

4. divisjon

PosKlubbKVUT+-+/-P
122155252292350
222154363313249
322116559411839
4228773941-231
5228593737029
6228593739-229
7228594654-829
8227694848027
92266104154-1324
102255125057-720
112254134049-919
122246123870-3218
A-laget 2019

Komplett spillerstatistikk

SpillerKamperMålAssistGule kortRøde kortMOTMSnitt seierSnitt uavgjortSnitt tap
Casper de Capua242530362.5025.0012.50
Mathias Lien Smith2411210162.5025.0012.50
Oscar Halvorsen234701160.8726.0913.04
Vetle Henriksveen2210250459.0927.2713.64
Kim Viken2216610268.1822.739.09
Magnus Braaten211100061.9023.8114.29
Dino Palos210050066.6728.574.76
Sjur A. Sæbjørnsen210441661.9028.579.52
Jakob Kjetilson Bjøndal213110161.9028.579.52
Henrik Lundqvist202341470.0020.0010.00
Esben Lien Smith172001358.8223.5317.65
Asfandeyar Ali Khan161210062.5025.0012.50
Henrik Ottosen150000066.6720.0013.33
Bendik Kilander150000166.6726.676.67
Philip Rustad140110064.2914.2921.43
Elias Edvardsen Fors140020071.4314.2914.29
Joakim Myrvang Lien80000050.0025.0025.00
Saduldin A. al Saloumi62200083.330.0016.67
Sindre K. Andersen50010040.0020.0040.00
Fredrik Aas Røkkum40000050.0025.0025.00
Jonas Moen Rye31010066.6733.330.00
Viktor Mikal Glenne30000066.6733.330.00
Petter Garder20000050.0050.000.00
Kasper Krange Akre1000000.00100.000.00
Martin Moskvil100000100.000.000.00
Markus Karel Færevik1000000.000.00100.00